İMC Tv

İMC Tv

  • KANAL DEĞİŞTİR
YORUMLAR
PAYLAŞ
Yorumlar
İMC Tv Hakkında

                                                                             İMC Tv

            2 Mayıs 2011 tarihinde Türkiye de yayın hayatına Defne Asal yönetmenliğinde yayın hayatına başlamıştır. Haber ağırlıklı yayın yapan imc tv 24 Şubatta Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Pkk ve Kürdistan topluluklar birliği propagandası yaptığı nedeniyle turksat genel müdürlüğüne İmac tv nin yayın frekansının kaldırılması talebinde bulundu. Bu talep doğrultusunda Türksat 2016’nın 26 Şubat tarihinde Türksat İmc tv yine yayından çıkartmış oldu. Fakat İmc tv hortbird uydusu üzerinden 2016’nın 28 Şubat tarihinden bu yana yayınına devam etmektedir.

            Haber bültenleri ağırlıklı yayın akışını sürdüren imc tv de ünlü yorumculardan yorumlar, spor haberleri, ekonomik haberleri ilgilendiren panaroma, yeşil bülten, mercek altı adlı haber bültenleri 7de sanat, Banu güvenle artı haber, Ayşegül doğanla müzakere haber peşinde, sınırsız, mikrofon, ne yiyorsak oyuz, diyalog, belgesel kuşağı gibi programlarıyla yayın akışını sürdürmektedir.

            İmac tv Hotbird uydu ile 12520 frenkansı ve v dikey palarizasyon 27500 sembolü ve 3/4feci ile frekansı ayarlanarak imc tv izle şansını yakalayarak izlenebilir. Ayrıca imc tv kanalını izleyebilmek için çanak antenlerinin hotbird uydusundan atarlı olması gerekir. Eğer hotbird uydusundan dönük çanak anteni olması durumunda uydu cihazın kurulum aşamasında hotbird seçilerek ayarlanır. Ayrıca hd kalitesi ile de imc tv hd izle kalitesini elde ederek izleyicilerin e yayın akışını sürdürmektedir.

 Ayrıca internet sitesi üzerinden mobil TV aracılığı ile cep telefonlarından veya tabletler üzerinden imac tv kanallarının tüm proğram ve dizilerini her yerde mobil olarak imc tv online izle şansını yakalayarak canlı mobil imc tv yayınını kaliteli ve kesintisiz bir şekilde izlenebilmektedir. Kanalın dili Türkçedir. Ayrıca Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yayın yapmaktadır.

            Atv'nin Genel Merkezi İstanbul'un Eyüp Ayvan Saray’da bulunmaktadır. Kanal genel olarak Türkiye ağırlıklı yayın yapmaktadır. Kanalı web site adresi imctv.com.tr dir. Atv'de Türkiye'nin gayrimenkulünü gündemini ekrana Taşıyan ilk ve tek programı olma özelliğini taşıyan Gamurç Türkiye’de yaşayan en köklü toplumlardan biri olması nedeni ile Ermenilerden yola çıkarak Hristiyan ve Musevi toplumların gündemini konuşup tartışıyorlar. Güncel yorum ve Türkiye Ortadoğu Avrupa kadın meselesi üzerinde yapıldığı tartışmaların program konukları sabittir. İmac kanalı DYT yayıncılık hizmeti veren ticaret anonim şirketlerinindir Yüksel Kaya kanalın sahibidir.

Imc Tv izle, Canlı Imc Tv izle, Canlı yayın Imc Tv izle, Mobil Imc Tv izle, Hd Imc Tv izle, Imc Tv M3u8 izle, Imc Tv Yayın Akışı

Reklam